Skip to content
Kontakt

Umowy

Dobrze napisana umowa spółki to ważna sprawa. Może na samym początku nie zdajesz sobie z tego sprawy, ale zaufaj mi, że tak właśnie jest. Wiem, w sieci można znaleźć bardzo wiele wzorów. Ale wzory to tylko wzory. Prawdopodobnie nie będą uwzględniać Twojej indywidualnej sytuacji. Nie wiesz, kto je napisał, a nawet jeśli wiesz: czy wiesz jak zmieniły się przepisy od czasu, gdy wzór ten został zamieszczony w sieci? Zapewniam Cię – jest sporo kwestii, które mógłbyś pominąć.

Pozostajesz w związku małżeńskim? Czy wiesz, że ustrój małżeński w Twoim małżeństwie ma tu pewne znaczenie? Zastanawiałeś się, co było np. w przypadku śmierci jednego ze wspólników? No właśnie – umowa przygotowana specjalnie dla Ciebie będzie uwzględniać takie kwestie. Umowa spółki to jednak dopiero początek. Zawieranie umów to codzienność w „życiu” spółki. Każdy prezes na pewno to wie.

Słyszałeś może takie powiedzenie, że umowy pisze się (trzeba pisać) na tzw. złe czasy? Zapewniam Cię: tak po prostu jest (tak powinno być). Dobrze skonstruowana umowa zapewnia spokój – gdyby te „gorsze” czasy jednak przyszły.

prawodlaprezesa-umowy
prawodlaprezesa_konsultacje2_

Masz pytania? Napisz do mnie:

Napisz do mnie wiadomość:
katarzyna.skowronska@adwokatura.pl

Wspólnie zobaczymy, co możemy zrobić.

Wszystkie informacje pozostają do mojej wiadomości.